Zelená politika

7. září 2012 v 11:52 | Owlet |  Pár slov o sovičce
Včera proběhly u nás na škole pokusný volby. Doufám, že to nikdo nebude brát vážně. Spousta kámošů volila Pirátskou stranu - že to zní hustě. Hm, nějak nevím, co je hustýho na knížkách, filmech a muzice zadarmo, šlo to i bez toho a navíc: takhle brzo žádný dobrý filmy, knížky ani písničky nebudou. Nebo budou, ale my se o tom nedozvíme. Jenže stahuju taky, takže.. :)

Nevím, jestli je v pořádku, že je člověk od patnácti trestně odpovědnej. Patnáct mi bylo a mejm spolužákům taky, ale všichni jsme ještě děti. Fakt je, že pár z nich se umí zkalit, narozdíl ode mě, ale v tom nevidim nic dospělýho. Proto když mi řekli, že mám jít za plentu, ještě jsem nevěděla, koho vlastně zakroužkuju. Napadly mě strany na posledním místě, ale tam byla Dělnická. To ne. (Mimo jiný mám i židovský kořeny. Ale stejně bych tyhle lidi nikdy nepodporovala.) Chtěla jsem TOPku, naši jsou pravicoví, ale místo ní jsem našla TOP 09 a Starostové. Starosty nesnášim. To taky ne. Zničeho nic jsem zakroužkovala Stranu zelených. Nevím proč. Pak jsem to hájila nějakou ekologií. Nedává to smysl. "A ještě mír a láska.." dělala si ze mě V. prdel. Ha-ha. Možná to s tim má něco společnýho, ale... ta holka má IQ dědovy ponožky, někdy se mi zdá. Jednou mluvila o ortodoxních skautech. Jsou snad skauti náboženství? A co je tak směšnýho na míru a lásce? Zní to možná praštěně, ale copak oni chtějí válku a nenávist?

Asi nejsem v pořádku. Nic proti Straně zelenejch, třeba je to dobře. Ale musím s tím něco dělat. V některejch situacích mi vypne mozek, například, když jsem si nechala udělat občanku se starou adresou. Neptejte se mě proč. Ptala se mě máma, nevím. Co když se mi to ale stane, až o něco půjde? Něco zaviním a už jsem trestně odpovědná. Jenže si připadám čím dál víc jak děcko.

Ale nepleťme sem politiku. Píšu z knihovny, všechny obrázky mám doma. Odpoledne sem něco dám. A změnim to tady, na velkym monitoru to vypadá blbě. A na malým vlastně taky. Novej dizajn bude s Paulem.

Mějte se
Owlet
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Algie Algie | Web | 8. září 2012 v 23:22 | Reagovat

Milá Owlet, děkuju Ti za návštěvu mého blogu a za povzbudivý komentář. Jsem rád, když něco pěkného napíše někdo, kdo se taky zajímá o hudbu, a nezanechá tam slova pochvaly jen proto, aby udělal reklamu...
A pak Ti děkuju za tento článek, je dobře napsaný. Poslouchej i nadále dobrou hudbu - a přemýšlej o sobě i o lidech kolem sebe.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama