When the sun is out, I've got something I can laugh about

5. února 2013 v 17:28 | Owlet |  O blogu
Že to chtělo? A že by to chtělo spíš článek?


Jo, měním vzhled blogu často, jsem zvyklá, dřív jsem měla blog věnovaný čarodějkám Witch (hodně dřív...), potom takový hloupý deníček, kam jsem psala každou kravinu. To jsou typy blogů, kde "dizajn" znamená hodně, nejlíp ho pořád měnit. Tak se nezlobte :) jestli je tohle moc tmavý... No, Paul se hezky směje.


Chci se omluvit těm, kteří čekali článek. Bojím se, že sem už nepřijdete, ano, můžu si za to sama. Ale člověku není vždycky nejlíp... V mém životě se toho nepřihodilo mnoho, ale to je asi právě kámen úrazu, já vám to nebudu sáhodlouze popisovat, nechci z blogu udělat trapný deníček, kam si budu zapisovat své podivné pocity, vím, že vás to, narozdíl od Beatles, vůbec nezajímá. Prostě... jsem se neměla nejlíp. A ne, nechtělo se mi psát. To, co bych vytvořila, by se stejně jen vzdáleně podobalo článku - asi tím, že by tam byla slova, to je tak všechno. Hm, a škola... škoda mluvit. Nemám špatné výsledky, to ne, ale vím, že to mohlo být lepší...


No, s měsícem únorem zahazuju minulost, vracím se ke své Beatlemánii a budu pokračovat v popisování historie té nejlepší skupiny, která kdy existovala, pro vás, pár nadšenců, co sem (doufám) občas zavítáte. (Zahazuju minulost zní zvláštně, ale neřešte to...) Ještě jednou se chci omluvit, jednou jsem s tím blogem začla, tak to nemám přerušovat kvůli kravinám.


Ale chcete něco vědět? :) Jak jsem po té době otevřela blogové stránky a začala všechno měnit, nahrávat obrázky, v duchu si připravovat článek, skládat větu k větě... Strašně mě to uklidnilo, už jen to pomyšlení, že budu zase psát. Už jsem si byla jistá, že chci studovat přírodní vědy - já vím, co to má společného s blogem? Ale mně dělá strašně dobře se vypsat, nemusím psát o svých pocitech, moje útěcha ten měsíc byla ve vytváření referátu. Teď jsem v klidu, jednou za týden sem přidám článek - tak to má prostě být. Je to zvláštní pocit. Neměla bych podobně pracovat? Hm, ale to vás asi - spíš určitě nezajímá... Možná to, že jste mi fakt chyběli - vaše články, komentáře, názory. Znám vás tak půl roku... ale s nikým jiným se Beatles tak skvěle neprobírají, vážně. A když si vzpomenu na (poněkud rozšířenou!) sbírku Brouků, kterými vylepším články... Mám se na co těšit. A vy snad taky.


Mimochodem, nevím, jak u vás, tady je dneska jaro. Konečně skončila ta pochmurná atmosféra, kdy šedou oblohu rámovaly holé větve stromů (achjo, hůř to asi popsat nejde - snad víte, co myslím, napoví obrázek - kdo našel Paula? :)) a všichni šlapali bláto. No, bláto je vlastně pořád. Když mi pražilo slunko do očí, vzpoměla jsem si na písničku, kterou bych mohla poslouchat pořád. A kdybych jí zpívala, byla by to teď alespoň trochu pravda.


Mojí situaci ale spíš vystihuje "Here comes the sun and I say: It's allright." (Asi bych našla lepší obrázek, ale probírejte šestnáct set! fotek, většinu černobílých. Ehm, a co mi říkají autorská práva? Zdroj typu tumblr nebo facebook by asi nebyl k ničemu, myslíte, že ti lidi, kteří obrázky sdílí, mají ta práva? Já myslím, že ne. Takže k čemu by bylo uvádět zdroje... To jen pro vysvětlení.)


(A příští článek - už brzo! taky aby tenhle výplod nikdo nečetl... - se bude věnovat víc ostatním Broukům. Teď ho mám i na záhlaví, to je strašný, stránky jsou přece o celý kapele... Ale já si nemůžu pomoct! :D Lepší než nic, že ano? :D)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Harlow Harlow | Web | 6. února 2013 v 20:37 | Reagovat

KONEČNE! Som taká rada, že si sa vrátila. V pohode si sa mohla vypísať aké si mala zlé, nudné obdobie, ja si také články rada čítam.
Nový vzhľad sa mi páči, tú fotku Paula milujem, mám ju nastavenú, keď mi volá naj kamoška, takže sa zobrazuje načastejšie. YAY. Stihla som si tento tvoj výtvor celý prečítať HAHA Nebolo to nič strašné ak chceš vedieť. Zahodiť si môžem všetko čo uznáš za vhodné, ja tvoj úsudok asi ťažko ovplyvním, ale vráť sa konečne s tvojimi článkami. Ale posledná fotka je čudná :D :D to sako :D
Už sa teším, ako ťa RAZ! chytí mánia Ringa O:) a ty si sem budeš pridávať len jeho! :D :D :P haha
U nás sa jar objavila iba na chvíľu minulý týždeň a prd z nej, opäť sa stratila. ojoooj :D nemám rada zimu.

2 Adél Adél | Web | 7. února 2013 v 20:22 | Reagovat

Ah, už jsem se bála, co s Tebou je! Ale naprosto chápu. A neomlouvej se, pokaždé není nejlepší období a je lepší, když píšeš kdykoliv na to máš chuť, ne z donucení.
Lay je naprosto roztomilý, stejně jako Paul, jen ty černé odkazy na tmavě modrém pozadí trochu splývají. Oh, nevermind.
Nevím, jesli jdi tím deníčkovým blogem na něco narážela, nebo ne, protože já takový mám (haha:D), ale jestli se chceš vypsat, určitě to udělej. Nevím, jak ostatní, ale mě to třeba zajímá! :)
Nicméně krásné fotky, především ta poslední (Paul je prostě Paul!) a už se moc těším na nové články! Taky přeji hodně štěstí v soukromém životě)

3 Tereza Tereza | Web | 7. února 2013 v 21:06 | Reagovat

No konečně si se ozvala! Nechala si nás dlouho čekat! Nový design je super! Ta fotka se mi strašně líbí! Paul se krásně směje (tak jako všude) :D.

4 Mary G Mary G | Web | 13. února 2013 v 21:26 | Reagovat

Je super, že je taky někdo Beatlemaniak ;)

5 Algie Algie | Web | 23. února 2013 v 12:59 | Reagovat

Ou jé, vítej zpátky Owlet. Po delší době jsem zavítal na tvůj blog a inu mě potěšilo, že má novej vzhled a nový články... To je dobře. Tak ať Ti ten elán vydrží :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama