Pár slov o sovičce

So this is Christmas

25. prosince 2012 v 0:39 | Owlet
Proč jsem se neozvala? No, jeli jsme na lyžák a já nestihla přednastavit články. Trochu mě to mrzí - taky kvůli těm slibům o Vánočních písničkách. Pár z nich sem dám dneska - ještě není úplně pozdě :)

Ta písnička je pro mě vánoční :) nevím, jak pro vás. Neříká na začátku "Happy Christmas" ? Asi ne. Na tom nezáleží.

Při téhle písničce si vzpomenu na pohled z okna na padající sníh. Bohužel nesněží, to nic nemění na tom, že ta písnička je krásná. Když jsem jí slyšela, přemýšlela jsem, o čem je - no, to poslední, co bych tipla je právě smetí. Ale i text se hodí k Vánocům, snad každý máme někoho, kdo nám dává opravdu užitečné věci :) až takový dárek dostanete, vzpomeňte si na Paulovu písničku. Lidi jsou takoví. A buďme rádi za všechny dárky. Když mě nic nenapadá, taky koupím pěknou kravinu.

Tahe pecka snad nepotřebuje komentář. Dávám sem video s vánočními Beatles, ale každý by měl vidět ten původní Johnův klip a uvědomit si svoje štěstí. Já jsem ráda za to, že můžu slavit Vánoce doma, v klidu a míru, s rodinou.

Všechny písničky jsou ze sólových kariér Brouků (Chybí Ringova, za což se omlouvám, ale jeho písničky moc neznám, vlastně i ty tři výše patří k těm známějším. Sólové písničky zatím spíš objevuju.) - snad to pro dnešek nevadí. :))

Přeju všem šťastné a veselé Vánoce!!!

"Living is easy with eyes closed"

15. října 2012 v 0:00 | Owlet
Dlouho sem teď nezavítám, několik dní. Může za to fakt, že jsem si nechala povinnou četbu na poslední chvíli a celej víkend čučela do počítače (knížku mám jen v el. verzi). Když jsem se konečně prokousala na poslední stránku (nesnáším čtení na počítači!), bylo třeba u monitoru zůstat a udělat prezentaci. Fór je v tom, že s tím stejně nejsem spokojená...
Mno, dost bylo sebelítosti, vypadá to na zánět spojivek. Já vypadám zase jako ten chlap z reklamy na nejmenovaný přípravek; "Tome, co tady děláš?" "Přišel jsem na pohovor!", jenom to má jiné příčiny. Zkrátka, teď nesmím monitor ani vidět. Ono to vlastně ani nejde. Au...

Living is easy with eyes closed... Misunderstanding all you see.
Moje nejoblíbenější část té písničky. Je tak krásně nesmyslná.

A to mám v Rozepsaných článek... Co se dá dělat, můžu s za to sama. Nejhorší selhání jsou ta vlastní. (Tuším, že je to citát.)

Zelená politika

7. září 2012 v 11:52 | Owlet
Včera proběhly u nás na škole pokusný volby. Doufám, že to nikdo nebude brát vážně. Spousta kámošů volila Pirátskou stranu - že to zní hustě. Hm, nějak nevím, co je hustýho na knížkách, filmech a muzice zadarmo, šlo to i bez toho a navíc: takhle brzo žádný dobrý filmy, knížky ani písničky nebudou. Nebo budou, ale my se o tom nedozvíme. Jenže stahuju taky, takže.. :)

Nevím, jestli je v pořádku, že je člověk od patnácti trestně odpovědnej. Patnáct mi bylo a mejm spolužákům taky, ale všichni jsme ještě děti. Fakt je, že pár z nich se umí zkalit, narozdíl ode mě, ale v tom nevidim nic dospělýho. Proto když mi řekli, že mám jít za plentu, ještě jsem nevěděla, koho vlastně zakroužkuju. Napadly mě strany na posledním místě, ale tam byla Dělnická. To ne. (Mimo jiný mám i židovský kořeny. Ale stejně bych tyhle lidi nikdy nepodporovala.) Chtěla jsem TOPku, naši jsou pravicoví, ale místo ní jsem našla TOP 09 a Starostové. Starosty nesnášim. To taky ne. Zničeho nic jsem zakroužkovala Stranu zelených. Nevím proč. Pak jsem to hájila nějakou ekologií. Nedává to smysl. "A ještě mír a láska.." dělala si ze mě V. prdel. Ha-ha. Možná to s tim má něco společnýho, ale... ta holka má IQ dědovy ponožky, někdy se mi zdá. Jednou mluvila o ortodoxních skautech. Jsou snad skauti náboženství? A co je tak směšnýho na míru a lásce? Zní to možná praštěně, ale copak oni chtějí válku a nenávist?

Asi nejsem v pořádku. Nic proti Straně zelenejch, třeba je to dobře. Ale musím s tím něco dělat. V některejch situacích mi vypne mozek, například, když jsem si nechala udělat občanku se starou adresou. Neptejte se mě proč. Ptala se mě máma, nevím. Co když se mi to ale stane, až o něco půjde? Něco zaviním a už jsem trestně odpovědná. Jenže si připadám čím dál víc jak děcko.

Ale nepleťme sem politiku. Píšu z knihovny, všechny obrázky mám doma. Odpoledne sem něco dám. A změnim to tady, na velkym monitoru to vypadá blbě. A na malým vlastně taky. Novej dizajn bude s Paulem.

Mějte se
Owlet
 
 

Reklama